Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

LOVELY HOUSE - NIERUCHOMOŚCI AGNIESZKA KONIECZNA

ul. Smolna 13B/214 Poznań

Mapa

535 738...

535 738 313

biuro nieczynne: 10:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

O nas

Lovely House Nieruchomości to firma, którą stworzyłam z wielkiej pasji do rynku nieruchomości. Zasięg działalności biura obejmuje przede wszystkim rynek poznański, jak również najbliższą okolicę. Lovely House Nieruchomości służy Państwu doradztwem z zakresu rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagam sfinalizować sprzedaż, jak również zakup wymarzonej nieruchomości oraz pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego, dzięki współpracy z najlepszymi doradcami finansowymi. Głównym moim założeniem jest spełnianie oczekiwań Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważam prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantuje profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia LOVELY HOUSE - NIERUCHOMOŚCI AGNIESZKA KONIECZNA

Filtruj

899 000 zł81,50 m² 11 030,67 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z balkonem | 3 pokoje | 81,5 m | Wilda | kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie po...

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48 m² 13 729,17 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie | Łazarz | 49 m | gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania mieszkania ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Dolina 7a w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Ściegiennego na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85,80 m² 5 815,85 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom na sprzedaż poznań, os. Bajkowe Skrajny segment | Duży potencjał aranżacyjny | Garaż | Taras Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Załęże na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł47,60 m² 10 252,10 zł/m²

Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem | Winogrady os. Przyjaźni | jasne, funkcjonalne Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na popularnych Winogradach...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij